Antalya Vajinismus

Antalya'da vajinismus rahatsızlığından şikayetçi ve sıkıntılarını gidermek isteyen çiftlere faydalı olmayı amaçladık. Antalya vajinismus tedavi merkezimize ve kliniğimize başvuran tedavi planladığımız bütün çiftler % 100 başarıya ulaşmıştır. Vajinismus konusunda aldığım özel eğitim ve deneyimlerimi bilimsel yöntemler kullanarak uygulamaktayım.

Antalya vajinismus hastalarımda kişiye özel tedavi planladıktan sonra çalışma saatlerine göre randevu vermekteyim. Uyguladığımız bilimsel yöntemlerle vajinismusu kalıcı olarak tedavi etmekteyim. Böylece çiftlerin ilişkileri düzene girmekte boşanmalar önlenmektedir. Cinsel terapist ve özel jinekolog olarak sizlere hizmet vermekteyim. Vajinismus rahatsızlığınız varsa ön görüşme için ücret ödememektesiniz.

Sizlere daha detaylı bilgiler verdiğimiz www.antalyavajinismustedavi.com sitemizden de faydalanabilirsiniz. Amacım Antalya'da vajinismus konusunda %100 kalıcı başarı için deneyimli özel jinekolog ve cinsel terapist olarak sorunlarınızı gidermektir. Terapi seansları için programa alındığınızda jinekolojik şikayetleriniz için de yardımcı olmaktayım ayrıca muayene ücreti ödeme yapmanız gerekmez. Erteleme ve kaçınma rahatsızlığı olan vajinismus tedavinizi geciktirmeyiniz.

Burdur, ısparta, denizli, fethiye ve Antalya ilçelerinde; akseki, aksu, alanya, demre, döşemealtı, elmalı, finike, gazipaşa, gündoğmuş, ibradı, kaş, kemer, kepez, konyaaltı, korkuteli, kumluca, manavgat, muratpaşa, serik'de yaşayan vajinismus tedavisi için başvurmak isteyenler vajinismus tedavi merkezimizin iletişim bilgilerinden yararlanabilirler.

Vajinismus nedir? Nasıl bir hastalıktır?

Vajinismus rahatsızlığı vajina dışındaki kas tabakasının üçte bir kısmında istemsiz kasılma olmasıdır.

Bu kasılma sonucu penis vajina içine girmesi gerçekleşemez veya kısıtlı bir giriş olmaktadır. Cinsel ilişki denemeleri ağrı vermektedir. Vajinismus kesin tedavi edilebilen bir hastalıktır. Tedavi edilmez ise zamanla büyük problemlere yol açabilir.

Vajinismus olduğumu nasıl anlarım?

Vajinismus terimini; ilk gece eşi ile cinsel ilişkiden kaçınma ve denemeler başarısızlıkla sonuçlandığında çoğu zaman ilk defa duyarsınız. Geçmişte bilinç altına yerleşen sizi etkileyen olumsuz ve yanlış düşünceler sonucu eşiniz size yaklaştığında veya parmak penis cinsel organınıza değdiği an irkilme olmaktadır. Eşinizin elini tutmaya çalışır, bacaklarınızı kapatarak genital organlarınızı ve kendinizi korumaya çalışırsınız.

Jinekolojik masa ve muayene korkusu, vajina içine dokunamama fitil veya tampon kullanmaktan kaçınmak da olabilir.

Vajinismus tanısı konuldu tedavi seçeneklerim ne olmalı?

Vajinismus tanısı konulduğu zaman hiç zaman kaybetmeyin hemen tedavi almak için başvurunuz.

Vajinismus kendi başına düzelmez. Cinsel ilişki denemeleri rahatsızlığınızı daha çok arttıracaktır. Hapı ilacı bulunmaz. Mutlaka vajinismus tedavi konusunda uzman tecrübeli birisinden profesyonel yardım almalısınız. Yanlış tedavi uygulamaları sonucu boşuna zaman kaybetmeyiniz.

Antalya vajinismus tedavi merkezinde neler yapılmaktadır?

Jinekolog ve cinsel terapist olarak merkezimizde bilimsel olarak ispatlanmış kişiye özel tedavi yöntemleri uygulamaktayım. 10 yıldır vajinismus tedavisi konusunda uzmanlaştığım için hastalığınızın her aşamasında rahatsızlığınız hangi boyutta olursa olsun sizleri tedavi etmekteyim.

Antalya ve ilçeleri ile yakın illerden gelen vajinismus hastalarımıza gerekli kolaylık sağlamaktayım.

Amacımız sizi en kısa sürede vajinismus hastalığınızdan kurtarıp hayata tekrar sarılmanızı sağlamaktır. Tedavi olduktan sonra kendinize güveniniz artacak, eşiniz ile aranız düzelecektir. İşinize daha çok motive olacağınız için başarınız artacaktır. Jinekolog olarak benimle tedavi planlamanızın en büyük avantajı size vereceğim gebelik öncesi danışmanlık ile bebek sahibi olmanızı kolaylaştıracağım.

Antalya’da vajinismus tedavisi alan gebe kalan hastalarımızın doğumlarında da yardımcı olduk.

Vajinismus hastalığım tedavi olduktan sonra tekrar ortaya çıkar mı?

Vajinismus hastalığınız için kliniğimizde tedavi olduğunuzda kesin kalıcı bir şekilde hayatınızdan çıkmaktadır. Bisiklete binmeyi öğrenmek gibi olacaktır. Eşiniz iş dolayısı ile bir veya iki ay uzakta kaldı geri dönüşte cinsel ilişkiye rahatlıkla girebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntınız olmaz.

www.antalyavajinismustedavi.com sitemizde ve www.antalya-vajinismus.com sitelerimizde vajinismus tedavisi alan başarıya ulaşan hastalarımızın kendi yazdığı öyküleri okuyarak tedavi sürecinde neler hissetiler neler yaşadılar okuyabilirsiniz.