Kızlık Zarı Dikimi (Diktirme) Antalya

KIZLIK ZARI DİKİMİ (DİKTİRME) ANTALYA

Kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi (diktirme) konusunda bütün sorularınıza cevap verebilmek, endişe ve sıkıntılarınızı giderebilmek için sizlerle bazı bilgileri paylaşmak isterim Kızlık zarı tipleri ve şekilleri her bayanda farklı özelliklerde bulunabilir. Kızlık zarı zedelenmesi cinsel ilişki olmadan da olabilir. Masturbasyon zararlı değildir ama uygulama esnasında içeriye bir cisimle zorlama yapmak kızlık zarını zedeleyebilir.

Sürtünme yolu ile sevişirken de dikkat etmek gerekir. Sert ve keskin bir cisim üzerine düşme (masa –sehpa kenarına düşme, tabureden düşüp ayağının vajen ve vulva bölgesini zedelemesi gibi) de sıkıntıya sebep verir.

Kızlık zarının yapısının değerlendirilmesi veya zedelenme şüphesi varsa kişi önce jinekolojik muayene olmalıdır. Jinekolojik muayene esnasında kızlık zarı muyenesi yapılarak zar zedelenmiş mi bakılır. Jinekolojide Kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi konusunda, kızlık zarı muayenesi hakkında, kızlık zarı diktirme ücreti ve fiyatı Antalya’da özel jinekolog olarak istediğiniz zaman telefon numaramdan bana ulaşabilir çekinmeden sorularınızı bana sorabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi (diktirme) fiyatı, kızlık zarı dikimi (diktirme) ücreti 2014 Antalya konusunda daha detaylı bilgilere sahip olmak için klinikten görüşme talep ediniz. www.kızlıkzarıdikimiantalya.com sitemizden de detaylı bilgi alabilirsiniz.