Kürtaj Antalya

Kürtaj işlemi yasal olarak 10.gebelik haftasına kadar yapılmaktadır. Ultrason ile doğacak bebekte yaşamını tehdit edecek anormallik tesbit edilmiş ise veya gebelik sürecinin anne sağlığını tehdit edecek ise rapor çıkartılarak 10.gebelik haftasının üzerindeki bebeklerin kürtaj işlemi yapılabilmektedir. Unutmayınız kürtaj işlemi korunma yöntemi değildir. Aktif cinsel hayatınız varsa mutlaka korunma yöntemleri hakkında bilgi almalısınız.

VAKUMLU KÜRTAJ KARMEN ASPİRATÖR

Antalya’da kürtaj işleminde en önemlisi sağlıklı ve hijyenik bir ortamda güven duyacağınız jinekolog doktora başvurmanızdır. Kürtaj işleminden sonraki jinekolojik kontrolleriniz için ödeme alınmamaktadır. Sizlere korunma yöntemleri hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Antalya’da Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak özel jinekolog olarak kürtaj işleminde sağlıklı modern yöntemler kullanılmaktadır. Kürtaj işleminde kazıma yöntemi yerine vakum tercih etmekteyiz. Kürtaj işleminden sonra ağrı kesici ve antibiyotik verilerek kontrol randevularınız verilir. Jinekolojik muayene hassas bir konudur mahremiyet gerektirir, bilgileriniz gizlidir bizim için özeldir. Antalyada kürtaj işlemi nerede yapılır? Kürtaj yapılan merkez klinik nerede bulunur ? Sağlıklı kürtaj nasıl olmaktadır? Antalya kürtaj ücreti ve fiyatı 2016 nedir? sorularınıza yanıt almak için Antalya'da kürtaj yapan uzman jinekolog doktor olarak merkezimizi arayarak özel klinik iletişim telefonlarından bilgi alabilirsiniz.

KÜRTAJ ANTALYA MERKEZ

Antalya Muratpaşa ilçesinde şehir merkezinde bulunan kürtaj merkezimizde sizlere sağlıklı modern koşullarda son model cihazlar ve ekipmanlar kullanarak sağlığınızı riske atmadan yardımcı olmaktayız. Gebe kaldığınızı öğrendiğiniz zaman bizleri arayarak kürtaj işlemi ve yapmanız gereken ön hazırlıklar hakkında bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat açık iletişim telefonlarından arayabilirsiniz. Kürtaj işlemi öncesi aç ve susuz olmalısınız. Erken tesbit edilen ve yasal sınırlar içinde gebelik haftalarında yapılacak kürtaj işleminde sizleri bu sıkıntılı durumdan en kolay ve hızlı ağrı ve acı hiisetmeden anestezi altında vakum kürtaj yapılarak işleminiz gerçekleştirilir.

Antalya kürtaj merkezimize ilçeler veya şehir dışından kürtaj işlemi ve korunma yolları hakkında bilgi sahip olmak isteyen hastalarımız bizleri arayarak randevu talep edebilirler. Asistanlarımıza geleceğiniz yeri söylerseniz randevu konusunda sizlere öncelik tanımaktadırlar.

Kürtaj işlemi sonrası sizlere gerekli açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunmaktayız.