Vajina (Vajen) Estetiği Antalya

Vajen (vajinal ) bölgesi büyük dudaklar (labium major ), küçük dudaklar (labium minör ), klitoris (kadınlarda penisin karşılığı olan cinsel haz veren bölge ), ürehra (idrar çıkış yeri ), vajen girişi, kızlık zarından oluşur. Anatomik olarak büyük dudaklar vajen girişini ve küçük dudakları örter. İdrar çıkış yeri (ürethra) üst tarafta klitorisin hemen altındadır. Alt bölgede vajen girişi ve iç kısımda ise kızlık zarı bulunmaktadır.

Vajina estetik görünüm olarak her bayanda farklı olabilir. Dudaklar normalden büyük veya küçük olabilir. Dudaklarda asimetrik görünüm olabilir. Dudakların büyük olması bazı bayanlarda cinsel ilişki sırasında penisin vajen içine girip çıkarken bayanda ağrı ve acıma yapabilir. Yapılacak labioplasti (dudakların küçültme) ameliyatı ile sorun giderilir. Bazı bayanlarda ise dudakların büyük olması ve uzun olması nedeni ile mayo ve tayt giymekte zorlanırlar. Dışarıdan aşırı büyük olduklarını görüneceğinden rahatsız olurlar.

Klitorisin üzerinde bulunan deri katlantısı bazı bayanlarda klitorisi uyarılmasında sıkıntı yaratabilir. Klitoris üzerindeki bu deri katlantısı alınarak klitorisin açığa çıkması sağlanır.

Vajen girişinin geniş olması nedeni ile cinsel ilişki sırasında zevk alamama,aşırı bolluk hissi yapılacak olan vajen daraltma ameliyatı ile şikayetler giderilir. Cinsel ilişkiden iki tarafında zevk alabileceği bir hale getirilir. Zor doğum öyküsü, çok sayıda doğum yapanlarda vajen genişliğine daha çok rastlanılır.

Kızlık zarı anatomik olarak farklı çeşitlerde olabilir. Bazen kızlık zarı o kadar kalın ve etlidir ki penisin içeri girmesine izin vermez böyle durumlarda kızlık zarı operasyonu yapılarak cinsel ilişkiye izin verecek açıklık oluşturulmaya çalışılır. Kızlık zarı çeşitli nedenlerle zarar görmüş kişilerde kızlık zarı dikimi ( himenoplasti) yapılarak sorun giderilmeye çalışılır.

Antalya'da lazer ile vajen (vajina) estetiği , vajen (vajina) girişi daraltma ameliyatı yapılan yer ve operasyon yapan uzman doktor konusunda 7 gün 24 saat bana çekinmeden ulaşıp daha detaylı bilgiyi merkezimizden alabilirsiniz..Lazer cihazımız ile 20 -25 dk kısa sürede kanama olmadan anestezi gerek olmadan rahatlıkla gün içinde dahi gelip yaptırıp gidebileceğiniz bir yöntem ile vajina (vajen) gençleştirme ve daraltma yapmaktayız.